Indeks nazwisk kadry

Alfabetyczny indeks kadry zawodowej, która słuzyła w naszej jednostce, z wyszczególnieniem: nazwisko i imię, stopień/stopnie wojskowe, lata słuzby, stanowisko.

  1. Adamski  Jarosław    ppor.    1986 – 1989    dca kr
  2. Aftyka  Tadeusz        -1984    Kasjer
  3. Ambroziak  Andrzej    chor.    1966 – 1985    szef kmed
  4. Andrzejewski  Edward    szer. - st. sierż    1982 -1989    
  5. Aszklar  Stanisław    ppor. por. kpt.    1965–1969,1974-1977    dca pl. dca kcz. szef sztabu pułku
  6. Bagiński  Bronisław    mjr        zca dcy pcz ds.techn.
  7. Bagiński  Eugeniusz    ppłk    1966 – 1971    zca dcy pcz.ds.lin.
  8. Bagiński  Zbigniew    szer., st.szer., kpr,    1965 – 1974    szef kcz
  9. Bajerowski    mjr        zca dcy pcz. ds.polit.
  10. Bajster  Jerzy    kpt.    lata sześćdziesiąte    szef sł. chemicznej
  11. Balcer  Henryk    chor    1987 -1989    szef kł
  12. Banaszkiewicz  Henryk Jan    kpt.    lata 60 – te    dca plcz 2 kcz
  13. Bancerz    ppłk    1979-1980    Kwatermistrz
  14. Baran Marek    ppor., por.        dca pl, dca kompanii obsługi
  15. Baranowski        lata pięćdziesiąte    kier. kanc. niejawnej /utopił się w kanale/
  16. Bartoszewski    ppor.    lata pięćdziesiąte    dca plaplot
  17. Bazydło  Tadeusz    ppor.,por.,mjr    1965-1970,1977-1980    tech czołg,dca kcz.,st.ofic.oper.szef szt.pcz.,dca pcz
  18. Bąk  Czesław    ppor., por    1965-    dca pl., dca kcz.               
  19. Beta  Andrzej    ppor. – kpt.    1982 – 1989    szef sł. żywnościowej
  20. Białczak  Wiesław    por.    1987 – 1989    instruktor polityczny
  21. Bibik  Kazimierz    mjr    1968 – 1979     szef WAK
  22. Biega Tomasz    ppor. – por.    Lata 50 – te    technik 2 kcz
  23. Biziuk    kpt.    1951 – 1957    dca kcz
  24. Błaszczyk Ryszard    sierż. – chor.    lata siedemdz.    dca plooirr
  25. Błaszczyk Stanisław    plut – chor.    1982 -1989    dca plzaop.
  26. Błaszczyk Wiesław    st. sierż    1980 -1989    pom.dcy pl i dca ploirr
  27. Bochenek Piotr    por.        dca kcz
  28. Boczkowski Andrzej        Lata 60 – te    dca pl. robót spec.
  29. Bodła Józef    por., kpt.    Lata 60 – te    szef sł. sap.
  30. Boratyński Adam    ppor. – kpt.    1965 -      dca pl., dca kcz. oficer personalny
  31. Boratyński Stanisław    ppor -    1962 - 1966    techn. czołg.
  32. Borek Andrzej    por. - kpt.    1977 -1989    dca pl. dca 3kcz, ofic.oper.
  33. Borys Józef    kpr – st. chor. szt.    1962 - 1989    szef kcz, instr. młodz., szef kzaop.
  34. Bromberek Czesław    sierż. – chor.    1957 -1986    mech. reg. kcz., kdt. poligonu garn.
  35. Brzeziński Ryszard    kpt.    -1981    oficer operacyjny
  36. Brzeziński Zbigniew    ppor., por.        dca pl., dca kompanii obsługi
  37. Bubel Kazimierz    mjr    Lata 60 – te    st. lekarz
  38. Cegłowski    por    1957 - 1959    Lekarz
  39. Cegłowski Wiesław    mjr    1951-1953    dca pcz
  40. Charasimiuk            
  41. Cetnarowicz Jan    szer.- sierż    1962 -1969    
  42. Chlebus Ryszard    ppor. – kpt.    1969 - 1978    dca pl., dca kcz, inż. elektryk
  43. Chmiel Jan    mł.chor. – chor    -1982 -1984   dca pl. rem sprzętu łączności
  44. Chmielarz Andrzej    plut, sierż.    1985 - 1989    
  45. Chmiel Marian    mł. chor.        dca plutonu zaopatrzenia
  46. Chmielewski Leszek    ppor – kpt.    -1989    dca pl., dca kompanii łączności
  47. Choroszewski Andrzej    ppor., mjr, ppłk    1965-1968, 1977 -1981    dca plcz.,st.instr.polit.,zca dcy pcz ds.polit.
  48. Chrapkowski    kpt.    1951 -    kwatermistrz
  49. Chwałaciuk Teodor    por.        dca kompanii obsługi
  50. Cichecki Mirosław    ppor., por.    lata 70 - te    st. lekarz
  51. Cierpisz Stanisław    mjr, ppłk    1987-1989    zca dcy pcz. ds.polit.
  52. Cygler Jerzy    por.    1951 - 1955    dca kcz
  53. Cyranowicz Jerzy    kpr., plut.    1961 -1963    dca plcz.
  54. Cytrycki Wincenty    Mjr        szef szt. Pcz
  55. Cywoniuk Sergiusz    ppor. – por.        zca dcy kcz ds. polit.
  56. Czajkowski Karol    ppor., por    1984 - 1989    dca pl., dca kcz
  57. Czarnecki Wadim    Ppłk        zca dcy pcz.ds.lin.
  58. Czerny Jacek    kpt., mjr    1982-1984    Kwatermistrz
  59. Czerski    Por    -1961    
  60. Czub Jan    ppor.-mjr        tech. czołg., dca kzaop.,kwatermistrz
  61. Czubak Wiesław    ppor. - por    1969 -    dca pl., dca kcz
  62. Dachowski Mieczysław    ppor.    1951 - 1952    dca plcz
  63. Daniłowicz Henryk    ppor, por.    1981 - 1989   dca pl
  64. Dawsiewicz Henryk    kpr. – chor.    1961 -    dca czołgu, pom. kier. klubu
  65. Dąbrowski Bogusław    mł.chor.- st.chor.        dca pl. kzaop.
  66. Dąbrowski Jerzy    ppor.,por.    1981-1983,1984-1985    dca pl.,instr.polit.,st.instr.polit
  67. Dąbrowski Piotr    kpt., mjr    1980-1982    Kwatermistrz
  68. Dec Stanisław    St. sierż. szt.    1975 - 1989    dca dr. Łączności
  69. Dereszkiewicz Leszek    szer. – st.chor.    1966 -1989    elew, kier.-mech,radiokinooperator,kier.klubu żoł
  70. Dęby Stanisław     - sierż. szt. - 1987    magazynier sprzętu chemicznego
  71. Dobrzański Marek    ppor-mjr    -1989    dca kmed.,st.lekarz pułku
  72. Drażba Władysława      pielęgniarka, kombatantka II wś. sanitariuszka           
  73. Drewniak Jerzy    szer-st.chor.szt.    -1989    szef 2 kcz
  74. Drozdek Zbigniew    kpt.-ppłk    1981-1987    zca dcy pcz.ds.polit.
  75. Drzygało Jerzy    kpt.    lata 60 –te    ofic. rozp.
  76. Dudek Zbigniew    ppor., por.    1957 - 1961    dca plcz
  77. Dybał    Mjr        zca dcy pcz.ds.polit.
  78. Dymidowski Henryk    por.,-kpt.    1982-1989    dca kzaop
  79. Dziekoński Alojzy    - st.chor.sztab.    -1989    dca pl art.plot
  80. Dzieszkiewicz Leszek    st. sierż. szt.    1982 -1989    
  81. Dzięgielewski Antoni    st. sierż.    1960 - 1975    szef kuchni
  82. Dziugiewicz Antoni    st. sierż. - st. sierż. szt.    1968 - 1988    szef orkiestry
  83. Dżygało Czesław         
  84. Ejsmond            
  85. Fabisiak    por.        dca kzmot.
  86. Fabrycki Romuald    Mjr        dca plcz., szef sł. mps, kwatermistrz
  87. Feryniec Wacław    ppłk    VIII – X 1957    dowódca pułku
  88. Fiećko Krzysztof        1987 - 1989    technik kcz
  89. Filipkowski Marek   szer. – sierż.  1984  -1989    Orkiestra
  90. Fiutek Franciszek    mjr        zca dcy pcz.ds. lin
  91. Flak    kpt.        zca dcy pcz ds.polit.
  92. Florczyk Antoni    ppor-ppłk    1965-1973,1978-1989    dca pl., dca kcz., szef sztabu pcz.
  93. Florek Stanisław    mł.chor. chor.ppor.,por        dca krem
  94. Frąckiewicz Zygmunt    szer – st. sierż. szt.    1965 -1989    dca pl.rem.poj.koł.
  95. Frątczak Andrzej    mł.chor.-st.chor.szt    -1989    techn.kcz., dca pl.rem.poj.gąsienicowych
  96. Gabryszak Mariusz    ppor.    1981 - 1983    dca pl., inst.. polit.
  97. Garbarczyk Jan    st. chor -    1985 - 1989    szef kł
  98. Gawlik Jan    ppor.- kpt.    -1980    dca kmed., st. lekarz pułku
  99. Gajdowski Edward    st. sierż. szt.    1966 -1989    
  100. Gąsiorek Czesław    st. sierż. szt.    1987 - 1989    
  101. Gąsiorek Robert    plut    lata 50 – te    szef 2 kcz, w sł. żywnościowej
  102. Giel    ppłk    lata 50 – te    zastepca dcy pcz. ds. technicznych
  103. Gielzca            
  104. Gierałtowski Józef    kpt. – płk    -1974    st. ofic. oper., szef sztabu pułku, dowódca pułku
  105. Gilewicz Henryk ppor. - por.    1986 - 1989 d-ca plsz, d-ca ksz
  106. Głowacki Stanisław    ppor. – kpt.    1974–1978,1982-1983    zca dcy kcz. kier. klubu, st. instr. polit.
  107. Gnatowski Marian    kpt.    Lata 50 –te    dowódca 1 kcz
  108. Gnich Ignacy        1956 -    
  109. Godleś Henryk    mjr-płk    1957-1959,1966-1970    szef sztabu pułku, dowódca pułku
  110. Godlewski Stanisław    mjr.    lata 60 – te    szef  sł. mundurowej
  111. Goles Stanisław    kpt    lata sześćdz.    dca 4 kcz
  112. Golubiewski Cyryl    mjr., ppłk        szef sł. mund. kwatermistrz
  113. Goła Tadeusz    plut., sierż.    1955 -    szef ich., mag. sp. sap., płatnik
  114. Gordon Krzysztof    ppor.    1969 - 1973    dca plcz
  115. Goździewski Stanisław    ppor., por        dca pl., dca kr
  116. Górski Grzegorz   chor.      szef kcz        
  117. Górski Jan    mjr, ppłk        szef sztabu pułku
  118. Grabowski Tadeusz    ppor-ppłk    1972-1983    dca krem.,inż.pułku, zca dcy pcz. ds.techn
  119. Grela Jerzy    ppor. – kpt.    1951 – 1963    dca pl. dca kcz
  120. Gruszczyński Bogdan    sierż. –st.chor.szt.    1962 – 1989    dca pl. dca krem,dca kzaop, sekretarz,zca dcy bcz.
  121. Gryguć Grzegorz    Ppor    1984 – 1985    instr. polit.
  122. Grzegorczyk Leszek    szer. -  chor.  -1989    magazynier uzbrojenia
  123. Grzywaczewski Marek    mł. chor. chor.  1986  -1989    dca pl
  124. Gudajtys Janusz    kpt.    1979 - 1980    st.ofic. oper.
  125. Gutakier    kpt.        szef sztabu pułku
  126. Gutowski Augustyn    szer. – st. sierż. szt.    1966 - 1989    magazynier, technik ksap.
  127. Hałdek    kpt.    Lata 50  te    szef służby finansowej
  128. Harasimiuk Czesław    ppor. – kpt.    1957 – 1974    dca plcz. kierownik klubu żołnierskiego
  129. Holiczko Cezary   mł. chor.    - 1989    technik kcz
  130. Hołubowski Zdzisław    kpt.,  mjr    1986 – 1989    Kwatermistrz
  131. Husak Włodzimierz    ppor.    1965 - 1967    dca pl
  132. Izak    Sierż        
  133. Jaczun Wiesław    Szer. – st. sież. szt.    1968 - 1989    Orkiestra
  134. Jaczyński Mieczysław    por.-ppłk    1960-1984    dca pl., ofic. rozp. dca bat. zca dcy pcz. ds.lin
  135. Jagieło            
  136. Jankowski Zbigniew    por. – kpt.    1961 -    zca dcy kcz ds. polit.
  137. Jańczyk Jan    ppor. – mjr    1962 – 67, 1974 -78    dca plcz. dca kcz, ofic. KW
  138. Jasiński Tadeusz    ppor.,por.    1981 - 1984    dca pl., dca kcz.
  139. Jasiurkowski Eugeniusz    Por    1987 -1989    szef sł. samochodowej
  140. Jasztal Robert  - 1988
  141. Jermacz Józef Wiesław    ppor., por.    1974 – 1980    zca dcy kcz. instr. polit.
  142. Jezierski Jan    ppor-kpt.    -1989    dca pl
  143. Jezierski Jan    Sierż    Lata sześćdz.    dca plcz.
  144. Juchniewicz Stanisław    st. sierż. szt.    -1989    WAK
  145. Jurczenko Jerzy    sierż.    -1982    szef kł
  146. Jużak Erwin    plut.    lata pięćdziesiąte    
  147. Kacykowski Jan    st. szer. -  sierż    1956 - 1962    mech – kier., mech. reg. /Orzysz/
  148. Kaczorowski Ryszard    mł. chor.    1987 - 1989    d-ca pl
  149. Kalinowski Andrzej    ppor. - por.    1987 - 1989     inż. sekcji techn.
  150. Kamiński Marian    ppor. – kpt.    1951 – 1964    technik kcz
  151. Kapyś Wojciech    ppor. - kpt.    -1989    szef służby mps
  152. Karman Jan    por.– kpt.    1957 – 1967    technik bat. dział panc
  153. Kawiński Waldemar    st. chor., szt.    -1989    orkiestra, szef kuchni
  154. Kieżun Zdzisław    ppor – mjr    1971 – 1989    dca pl. dca kcz., ofic. ds. mobilizacji
  155. Kisło    ppor. – por.        dca pl
  156. Klukow Józef    kpt.    1979 - 1980    instr. polit
  157. Kłopotek    por.        dca plzmot.
  158. Kłos Tomasz    ppor – kpt        dca kmed., st. lekarz pułku
  159. Kłosowski Józef    kpt.        instruktor wf
  160. Kochel    por.        
  161. Kociołek Stanisław    mjr – ppłk    1961 – 1966    dowódca pułku
  162. Kołpak Zdzisław    mł. chor., ppor. - kpt   - 1987     inż. sekcji techn.
  163. Komosiński Wiesław    ppor. – kpt    1974 – 1981    zca dcy kcz, instr. polit., sekretarz
  164. Komski Wiesław    ppłk – płk    1953 – 1961    dowódca pułku
  165. Kondzielewski Andrzej    ppor.    1974 – 1977    zca dcy kcz.
  166. Kornacki Bogdan    ppor.,por.    - 1987    dca pl. dca kzaop., dca 3kcz
  167. Korzin Stefan    mjr    1969 – 1975    st. instruktor polityczny
  168. Kossakowski    kpt.    -1965    szef sł. mps
  169. Kossakowski Eugeniusz    chor. – st. chor. szt.    1968 – 1988    Kapelmistrz
  170. Koszytkowski Mirosław    st. sierż.    -1989    kierownik kancelarii
  171. Kość Stanisław    plut.  1970-1975     d-ca dr. rem. uzbrojenia, p.o. d-cy plut
  172. Kowalczyk Sławomir        -1989    szef 1 kcz
  173. Kowalewski    kpt.    1951-1954    szef sztabu
  174. Kowalski Grzegorz    st. chor.    -1989    szef krem
  175. Koza Kazimierz    mł.chor., ppor., por.        
  176. Kozłowski    kpt.    1951 - 1957    dca kcz
  177. Kozłowski Jan    mjr.    Lata 70 – te    szef sap.
  178. Kozłowski Krzysztof    st. sierż    1968 -1985    Orkiestra
  179. Kozłowski Marian    st. sierż. szt.    1966 -1989    d-ca dr specjalnej
  180. Krajewski Eugeniusz    st.sierż    1968 -1982    Orkiestra
  181. Kraska Jan    plut. – st. sierż szt.    1961 -    magazynier żywnościowy
  182. Krawczyk Henryk            
  183. Krawiec Zbigniew    ppor., por    1975 – 1979    dca pl. zca dcy kcz., kier. klubu
  184. Kropop Bogdan    ppor., por.    -1989    dca pl, dca krem
  185. Królak Robert    st. sierż. szt.    1965 - 1989    szef kompanii obsługi
  186. Królak Romuald    mjr        szef sztabu pcz
  187. Kryczka Stanisław    por., kpt.        dca kr
  188. Krysztofiak Zygmunt    mjr, ppłk        szef uzbrojenia
  189. Krzesiak Czesław    st. sierż. szt.    1962 – 1989    szef ksap
  190. Krztoń Stanisław    kpt., mjr     - 1988   szef sł. czołg. – sam.
  191. Krzywański Zdzisław       szer. - st. sierż. szt.    - 1989     magazynier mps
  192. Kucel Władysław    ppor., por.    1966 - 1971    dca plcz., dca kzaop.
  193. Kucharczyk Stanisław    ppor., por.    1965 – 1969    dca pl., ofic. kadrowy
  194. Kuchta    sierż.    1955 -    kier. kanc. Niejawnej
  195. Kukuczka Józef    st. chor. szt.    1966 - 1989    pisarz sekcji techn., szef kmed.
  196. Kur Władysław    ppor. - kpt        dca pl., dca kcz
  197. Kwiatkowski Stanisław    ppor. – kpt.    1957 – 1968    techn. kcz, szef służby czołgowej
  198. Kwiatkowski Zygmunt    mł. chor.-st.chor.szt.    -1989    szef służby mundrowej
  199. Laskowski Waldemar    ppor., por.        dca plcz, dca kcz
  200. Lasota Zbigniew    szer., - st. sierż. szt.    -1989    orkiestra
  201. Laszczkowski Czesław    ppor. – płk    1960-1967,1970-1978    dca pl, dca kcz. szef sztabu, dowódca pułku
  202. Ląkocy Józef    szer.  – st. sierż. szt    - 1989    dca dr. rem. uzbr.
  203. Lesisz    Sierż        
  204. Lewandowski Jan            
  205. Lewandowski Mieczysław    kpt., mjr       -1976    ofic. oper., zca ds. liniowych
  206. Liszczyna Henryk    plut. – chor.    1956 - 1967    szef kcz, dca pltransp.
  207. Lonczak    sierż.        
  208. Łach Jan    st. chor. szt    1967 - 1989    rusznikarz
  209. Ławniczak Tadeusz    mjr        szef łączności
  210. Łapiński Lech  kpt., mjr    1984 – 1989    szef OPL
  211. Łazarski Paweł    szer – sierż.  1984  -1989    orkiestra
  212. Łepkowski Witold    ppor., por.    1978 -    dca pl. dca kzaop, dca kcz
  213. Łojek Jerzy   st.sierż. szt.    - 1989     szef kł
  214. Łojek Michał    plut, sierż.    1986-1989    pom. dcy pl, magazynier chem.
  215. Łukasiewicz Jan    por. – ppłk    1964 – 1985    dca pl. dca kcz, dca kzaop, instr. wf
  216. Łysy Władysław    szer – st. sierż. szt.    1968 - 1985    radiomajster, dca plutonu
  217. Magiera Jan        1951 -    zca dcy pcz ds. techn.
  218. Maj Ryszard    mł. chor., chor.        techn. kcz. dca plł
  219. Makarewicz Piotr    kpt.    1984-1986    zca dcy pcz. ds. lin.
  220. Makarow Mieczysław    szer. - st. sierż. szt    1966 - 1989    dca dr. rem. poj. gąs. dca dr. ewakuacyjnej
  221. Makowski    ppor. – kpt    Lata 70 –te    dca plcz., oficer personalny
  222. Maksara Gerwazy    kpt.        oficer personalny
  223. Malich            instruktor wf
  224. Malinowski  Stanisław  ppor., por.    1987 - 1989   szef MPS
  225. Malko Andrzej    ppor., por.    1984 – 1989    dca pl., dca kcz
  226. Małek Adam    ppor – mjr    1965 – 1982    dca pl. uzbr., sekretarz, st. instruktor polit.
  227. Mangolt Bożydar    ppor.        
  228. Markiewicz Jan    plut., st. chor. szt.   - 1989  szef kr
  229. Markowski            zca dcy pcz. ds. polit.
  230. Markowski Krzysztof    mł. chor – chor    - 1989    techn. kcz
  231. Matuszak Andrzej    mł.chor., chor.        - 1988
  232. Matuszak Jan    st. sierż. szt.    1966 - 1989    dca drrem
  233. May Sławomir    ppor., ppłk , płk    1966-1968,1980-1989    dca pl, dca kr, dowódca pułku
  234. Mazurek    kpt., mjr        kwatermistrz
  235. Mazurkiewicz Andrzej            
  236. Mazurkiewicz Janusz    ppor – kpt.        dca pl., dca kcz.
  237. Mazurkiewicz Ryszard    ppor – kpt    -1989    dca pl., dca kcz., instruktor wf
  238. Melaniuk    kpt.        
  239. Meus Adam    por.    Lata sześćdz.    dca plcz.
  240. Miękus Marian    kpt.        zca dcy kcz ds. polit
  241. Mikołajczyk Mirosław    mjr    1951 - 1959    dca 3 kcz
  242. Miksztal Marian    kpt.    1957 -    ofic. oper.
  243. Milewski Zenon    - st. chor. szt    -1989    magazynier techniczny człg.-sam.
  244. Miłaszewski    por        dowódca kompanii saperów
  245. Misiejuk Sergiusz      ? - kpt    ? -1980    szef sł. finansowej
  246. Mucha Władysław    mjr    1966 - 1967    St.pom.ss.ds. rozpoznania
  247. Mydłowski Witold    ppor. – kpt.        dca plcz. dca krem.
  248. Naprawki    por., kpt.        
  249. Nicpoń Henryk    ppor., por.        dca pl. szef szt. szbcz
  250. Niedziela Franciszek    ppor        
  251. Niedźwiecki Jan    ppor., - kpt    1976 - 1989    st. ofic. oper.
  252. Niedźwiecki Reniek    szer. – sierż.  1984  -  1989   dca dr łączn.
  253. Norberciak Marian    por.    1966 - 1969    dca kcz
  254. Nowak Andrzej    sierż.pchor, ppor    1977 – 1979    dca plcz
  255. Nowak Leszek    por. – mjr   1956 -1975    dca pl., dca kcz, sekretarz
  256. Obiedziński    por.    Lata 60 –te    
  257. Okuła Waldemar    kpt., mjr    1986 -1987    szef rozpoznania
  258. Olejniczak    kpt.- mjr        Kwatermistrz
  259. Oleksiak Mieczysław    kpt. – mjr    1963 – 1978    szef sł. żywnościowej
  260. Olszewski Ignacy    kpt. – ppłk    1963 – 1971    zca dcy pcz. ds. polit.
  261. Orzechowski Jan    st. sierż. szt    -1975    magazynier sprzętu inż. – sap.
  262. Ostapowicz Edward    ppor., por.    -1963    dca plcz
  263. Pacewicz Stanisław    kpt. – ppłk    1974 – 1978    Kwatermistrz
  264. Pachelski Remigiusz    ppor. – kpt.        kierownik klubu żołnierskiego
  265. Palczewski Włodzimierz    mł. chor. – st. chor    - 1986    tech. kcz
  266. Pałasz Kazimierz    ppor – kpt    1979 – 1984    dca pl. dca 1 kcz
  267. Papaj Andrzej   kpt.
  268. Partyka Zdzisław    ppor., por.    1981 – 1986    dca plcz., zca dcy bcz ds. polit.
  269. Paszka Stanisław    plut- st. sierż. szt.    1968 – 1989    Orkiestra
  270. Paszkiewicz Grzegorz    por.    1957 – 1961    dca plut.
  271. Pater    st. sierż.    Lata sześćdz.    szef kcz., profos aresztu
  272. Patiuk Ludwik    kpt.    1951 - 1955    dca ktz
  273. Paziowski    Por        dca komp. rozp.
  274. Pełka Marek    ppor – kpt.    - 1988    dca plut. dca 2 kcz, ofic. kadrowy
  275. Perkowski    Kpt        zca dcy kcz. ds. polit.
  276. Pęczek Zbigniew    ppor. – mjr    1977 – 1978    zca dcy pcz. ds. lin. szef sztabu
  277. Piechocki Jan    Plut        
  278. Piesiewicz Edward        
  279. Pietraszek Franciszek    por.        technik kcz
  280. Pindral Marian   ppor. - kpt. 1974 -
  281. Piotrowski    kpt.    1951    zca dcy pcz. ds.polit
  282. Płudowski            
  283. Podolski Leszek    ppor., por    1965    zca dcy kcz ds. polit.
  284. Policha Tadeusz    st. sierż. szt.    1956 – 1980    dca plutonu gospodarczego
  285. Poliński    por.        
  286. Popielas Sławomir    mł. chor. – chor.    -1989    dca plcz
  287. Popowicz Andrzej    ppor., - por.    1980 – 1985    dca pl. zca dcy bz
  288. Prokopczuk Włodzimierz    mjr, ppłk    1986 – 1989    zca dcy pcz. ds. liniowych
  289. Puziuk Leon    ppor. – mjr    1974 – 1989    dca plcz, dca kcz
  290. Radomski Zdzisław    por    Lata 60 – te    szef sł. chem
  291. Radulski Czesław    st.sierż. szt    1966 -1989    szef kcz, magazynier mundrowy
  292. Radzikowski Andrzej    plut., sierż.  1987 -1989    Radiokinoperator
  293. Rakowski Wiktor    mjr, ppłk    - 1989    szef łączności
  294. Ratajczak
  295. Ratowski Andrzej    ppor., por.,    1960 -    dca pl., dca kcz
  296. Rębas Lucjan    por., kpt.        
  297. Rogulski Józef    mjr, ppłk    1971 – 1976    zca dcy ds. polit.
  298. Rojek Ryszard    mjr, ppłk    1983 – 1989    zca ds. techn.
  299. Rojek Stefan    Ppor    Lata 60 – te    techn. czołgowy
  300. Rokuszewski    Mjr        szef WAK nr 2
  301. Rola Zygmunt    plut., - sierż. szt.    1957 – 1971    
  302. Rolicz    kpt.        
  303. Romanowski Czesław    por.    1957 – 1960    dca plcz
  304. Rosa            
  305. Rosiński    kpt.    1951 - 1954    dca 1 kcz
  306. Rubin    sierż.        
  307. Rudnicki Stanisław    st. sierż.- st. sierż. szt.    1968 – 1986    Orkiestra
  308. Rukat            
  309. Ruszkowski Dariusz    ppor    1981 - 1982    dca plcz.
  310. Rynowiecki Robert    mł. chor., chor.    -1982    tech. kcz
  311. Rzeszutek Antoni    mł. chor.    1971 -    
  312. Rzewnicki            
  313. Rzeźnicki    sierż.        dca ploirr
  314. Rzeźnicki    kpt.        
  315. Saganowicz    kpt.    1951 - 1954    dca 2 kcz
  316. Saks Stefan    st. sierż. szt.    1956 -1986    mag. mund. szef kcz , gosp sal wyk
  317. Sałanowski Lucjan   st. chor. szt.     -1989    dca plradio
  318. Samorański Ludwik    mjr    1955 – 1958    szef sł. czołgowej
  319. Samorański Waldemar    ppor., por.    1974 – 1981    dca pl., dca kcz., st. oficer operacyjny
  320. Sapieżyński Paweł    mł. chor.     1987 - 1989  dca plcz
  321. Saran Artur    ppor. – kpt.        dca plcz., za dcy kcz. ds. polit. kier. klubu żoł.
  322. Sarzyński Paweł    ppłk        Kwatermistrz
  323. Sawicki    kpt., mjr        szef łączności
  324. Sawicki Wiktor    ppor, por.    1971 – 1975    dca plcz., dca kcz
  325. Sądowski Alojzy     st. sierż. szt.        Akumulatorownia
  326. Sądowski Bernard    st. sierż. szt.    1970 – 1989    magazynier sprzętu szkoleniowego
  327. Sękalski    plut.        
  328. Sikora    mjr    1976 – 1978    zca ds. lin.
  329. Sikora Jerzy    ppor – kpt    -1989    szef sł. finansowej
  330. Sitko  Andrzej    ppor., por    - 1985    dca pl. oficer kadrowy
  331. Siwak Jan    kpt.        szef sztabu pułku
  332. Siwicki Stanisław    ppor. - ppłk    1966 – 1989    dca pl., dca kcz, dca bcz
  333. Skowronek Kazimierz    chor – mjr    1952 – 1969    zca dcy komp. instruktor polityczny
  334. Skowysz Mieczysław    mjr    -1963    zca dcy pcz ds. techn
  335. Skrzypek    kpt.        
  336. Skrzypek Józef    sierż. – st. sierż. szt.    1962 - 1989    
  337. Skwarek Ireneusz    szer. - sierż.  1984  - 1989    dca dr. poczty plowej, radiomajster, dca pl
  338. Sławiński Jan    ppor – mjr    1951 – 1975    szef służby uzbrojenia i elektroniki
  339. Smorenda    sierż.        
  340. Sowa Stanisław    sierż., ppor. – kpt.    1957 – 1967    technik kcz
  341. Sroka Zygmunt     1966 - 1989       dca R118
  342. Stachurski Julian    mjr.    Lata 60 –te    szef sł. samochodowej
  343. Stanaszek Grzegorz    ppor., - por.        instruktor wf
  344. Stańdo Zdzisław    ppor -    1965 – 1967    dca plcz
  345. Staszeczek – Gąsienica Stanisław    Kpt    1957 -1961    dca kzmot.
  346. Staszewski    sierż.    Lata 60 –te    szef krem.
  347. Stawarz Michał    ppor. – kpt.    Lata sześćdz.    zca dcy kcz ds. polit.
  348. Stefanek Jan    ppor. – por.    1979 – 1983    zca dcy bcz ds. polit.
  349. Stolarski    Mjr        zca dcy pcz. ds. lin.
  350. Strusiński Jerzy    plut., sierż.        
  351. Strzelecki Mirosław    kpr – ppłk    1963 -1989    
  352. Sułowski Janusz            profos aresztu
  353. Suplicki    sierż.        
  354. Surawski Mieczysław    st. sierż.        magazynier sprzętu uzbrojenia
  355. Susmarski    ppor.    Lata 50 – te    dowódca plutonu
  356. Suwalski Józef    mł. chor. ppor - kpt        dca krem
  357. Suwiński Waldemar    ppor., por.    1986 – 1981    dca pl. dca kcz.
  358. Sykało    ppor.    Lata 50 –te    dowódca plcz
  359. Syroic            
  360. Szczepanik Bogusław    Mjr    1986 – 1989    szef WAK – 2
  361. Szczepkowski Józef    Mjr    -1989    szef saperów
  362. Szeligowski Jan    kpr. – kpt.        st. ofic. oper. ds. Mob
  363. Szpindor    por.    lata 50 –te    technik kcz.
  364. Szydłowski Franciszek    ppor., por    -1989    dca pl., dca 1 kcz
  365. Szymaniuk Jerzy    ppor., por.    1985 - 1989    d-ca pl., ofic. bat. szkol., st. ofic. org.-kadr.
  366. Świętochowski Marek    Ppor    1984 – 1987    dca pl. zca dcy bcz ds.polit
  367. Tabiszewski Bogdan    ppor.    1953 – 1954    dca plcz
  368. Tarasiewicz Kazimierz    kpt.    1951 – 1957    dca kcz
  369. Tiesler Czesław    st. sierż. szt.    1961 – 1974    szef kcz
  370. Trzebiatowski Kazimierz    kpr – st. chor. szt.    1955 – 1989    dca czołgu, mag. Sprzętu sam – czołg.
  371. Tworek Antoni    kpt.        dca kompanii, sekretarz POP
  372. Tyniec Władysław    ppor. – kpt.    1965 – 1978    szef sł. Finansowej
  373. Urban    mjr        zca dcy pcz ds. polit.
  374. Urban    por.    Lata 50 – te    dowódca plcz.
  375. Urban Leopold    chor – chor. szt.    -1989    dca ploirr
  376. Urlata Adam    por., kpt    -1989    dca plchem
  377. Waleszczyński Kazimierz    ppor., por.    1976 -    dca plcz
  378. Wasilewski Wojciech    mł.chor. – st. chor. szt    -1989    
  379. Wawrzos Mirosław   - 1989   dca dr krem     
  380. Węgrzyn Bogdan    ppor., por.        
  381. Wielkopolski            
  382. Wiliński Jędrzej    por. – mjr    -1957    st. ofic. oper. zastępca dcy pcz. ds. liniowych
  383. Wiśniewski Seweryn            
  384. Witczak    sierż        kier. kanc. niejawnej
  385. Wituszyński Waldemar    por.        technik kcz
  386. Wojciechowski Leszek    ppor.    1965 -    Dca pltransp.
  387. Wojnarowski Sławomir    szer.– sierż.  1983 -1989    Orkiestra
  388. Wójtowicz Czesław    szer. - st. sierż. szt.    -1989    pdf. ds. org.-ewid.
  389. Wróblewski Henryk
  390. Wyżykowski            
  391. Zabłocki Tadeusz    ppor.     1986 - 1988   dca plcz
  392. Zacharewicz     por. 1973 dca kcz
  393. Zacharczuk Jan    mjr    1957 -    dca bat. dział panc. szef sztabu pcz.
  394. Zając    por.    1951 -    dca bat. dział panc
  395. Zalewski Zdzisław    kpt., mjr     - 1988   szef sł. Chemicznej
  396. Zarzycki Jerzy    por.    1957 – 1959    dca kmed
  397. Zasiadczyk Mariusz    ppor, por.,    1985 – 1989    dca pl. instruktor polityczny
  398. Zawadzki Janusz    mł. chor. – chor. szt.     - 1989   dca pl. remontu uzbrojenia
  399. Zawadzki Ryszard    plut. - st. sierż szt.        szef 2 kcz, dca ploirr, kdt str.poż
  400. Zawadzki Wojciech    kpt.    -1989    dca kł.
  401. Zawalak Jan    szer. – st. sierż.    1975 – 1989    radiokinooperator, dca dr  robót specjalnych
  402. Zdancewicz Tadeusz    szer. – st.sierż. szt       - 1989 dca dr
  403. Zembłowski Andrzej    ppor., por    1972 – 1977    dca pl., dca kcz
  404. Zielczinski            
  405. Zieleziński Włodzimierz            dca 3 kcz
  406. Zieliński Mirosłąw    ppor.,  por.    - 1988    dca pl. dca kcz. instr. Wf
  407. Zima Michał    - st. sierż. szt.    - 1989    kierownik kancelarii niejawnej
  408. Zuwalski Antoni    ppor., por    1972 – 1977    dca pl., dca kcz
  409. Żabiński Kazimierz    st. sierż. szt.    -1989    magazynier amunicji
  410. Żakiewicz            
  411. Żakowski Leszek    ppor. – kpt.        
  412. Żmijewski Lech    kpr – sierż szt.    1963 – 1978    dca ploirr, szef kmed
  413. Żukowski Ryszard    Mjr    lata 60 – te    dca kcz

 

Script logo